Znalecký ústav —
specialista při znalectví, expertízách a poradenství

Zajišťuje zpracování znaleckých posudků, tržní ocenění i ostatní analýzy a poradenskou činnost.

Aktuality

20/09
2013

Seminář k prodeji podniků Napajedla

Po Brně pořádáme seminář k prodeji podniků v pro Zlínský kraj tentokráte v Napajedlích a to dne 17.10.2013 ....
14/06
2013

Seminář k prodeji podniků

Dne 11.6.2013 se konal v Brně odborný seminář k prodeji firem. Organizátory byla advokátní kancelář HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o., společnost Omega s.r.o. a náš Ústav. Cílem bylo především podělit se o své zkušenosti z prodeje firem, definovat úskalí tohoto procesu a možnosti řešení. Naší příspěvkem byla problematika oceňení firem a společností.
03/12
2012

Změna kanceláře ve Zlíně

V listopadu 2012 jsme se přestěhovali do nových kanceláři ve Zlíně. Novou adresou je Vavrečkova 5262. Snáze se ovšem doptáte na 23.budovy v Baťově areálu nebo uvidíte 21.budovu - sídlo Zlínského kraje, pod nímž směrem k nádraží se objekt nachází. Blíže k naši zákazníkům a partnerům!
18/10
2011

Expo Real, Mnichov, 2011

4. – 6. listopadu, Mnichov

Zúčastnili jsme se čtrnáctého ročníku veletrhu Expo Real. Tento veletrh je zaměřen především na komerční nemovitosti, investiční výstavbu a development jako celek. Aktuální ročník se zabýval vyrovnáváním s dopady ekonomické krize, optimalizací developerských činností...

23/05
2011

Czech Real, Praha, 2011

17. – 18. května, Praha

Nenechali jsme si ujít konferenci Czech Real pořádanou společností Institute for International Research. Řešily se aktuální otázky českého realitního trhu, cenového vývoje, návaznosti cen na evropský realitní trh a problematika eura. Mezi nejzajímavější patřila témata rezidenčního bydlení, průmyslových center...

03/03
2011

Nové webové stránky

K 1.3.2011 jsme oficiálně spustili nové webové stránky společnosti, prozatím běžící ve zkušebním provozu. Stále se však orientujeme v zákrutách html kódů :-), takže případnou chybičku nelze vyloučit. Proto prosím mějte strpení. Nicméně i tak doufáme, že jejich bohatší obsah, pestrost a více informac…
14/06
2010

Oslavy 10. výročí Znaleckého ústavu

18. květen 2010 je dnem, kdy se Znalecký a oceňovací ústav s.r.o. "dožil" deseti let. Dožil se jich v plné kondici, za výborného zdraví a příslibů dalšího rozvoje. Dne 11.6.2010 jsme tuto skutečnost oslavovali. Za účasti našich obchodních partnerů, našich přátel, ale i zástupců samosprávy jak z města či kraje jsme všichni propluli příjemným, i když trošku horkým večerem v restaurace H Club v Prostějově. Děkujeme všem co přijali naše pozvání a vydrželi s oslavenci do nejdéle. Vaše účast je pro nás dalším závazkem do budoucna.
11/05
2010

Znalecký výstup na Hostýn

Všem našim známým, přátelům, klientům a partnerům oznamujeme, že dne 29.5.2010 konáme již X. roční Znaleckého výstupu na Hostýn. Již tradičně rovněž někteří borci absolvují cestu Prostějov – Rusava na kole, aby posléze zakončili výstupem na Hostýn. Sraz je u penzionu Koliba v Rusavě a směrem k poutnímu místu na hoře Hostýn se vyráží v 12:05. Těšíme se na setkání s Vámi ! Počasí je zajištěno.
03/05
2010

Poradna

Na našich webových stránkách jsme otevřeli novou službu – Poradna. Ve speciální stránce se snažíme odpovídat na otázky, se kterými se setkáváme přímo v naší praxi, nebo které nám naši zákazníci nejčastěji kladou. Jde o detailnější pohled než nabízí Slovníček pojmů, který rovněž na našich stránách najdete. Podstatné ovšem je, že zde můžete dostat zcela konkrétní odpověď na Vaše přímé dotazy. Pokud to budou dotazy, které jsou společné a publikovatelné, potom je umístíme do tohoto prostoru, aby je našli i jiní uživatelé. Na specifické otázky budeme odpovídat individuálně. Stránka umožňuje kladení otázek přímo prostřednictvím emailové adresy. Těšíme se tedy na Vaše otázky k oceňování, znaleckým posudkům či jiné problematice související!
30/04
2010

Exekutorský holub

Za krásného počasí a v krásném prostředí dosáhli naši representanti stejně tak krásného výsledku. Na turnaji "Exekutorský holub" v  brokové střelbě, pořádaného Exekutorskou kanceláří Prostějov na střelnici ve Slavkově u Brna, jsme dosáhli na cennou stříbrnou medaili! Tu jsme získali až v dramatickém rozstřelu a tak jediným koho se nám porazit nepodařilo byl tým PČR, který byl jasným vítězem. Naše družstvo ve složení Kulatý, Peštuka, Peštuková se tak prostřílelo k vynikajícímu umístění a navíc dokázalo, že umíme nejen oceňovat, ale i ostřelovat. Blahopřejeme!
Strana 1/4
«První stránka Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka Poslední stránka»

Pokud potřebujete využít znalecké nebo oceňovací služby či jen poradit, domluvte si s námi osobní schůzku na tel. 582 334 882 nebo prostřednictvím e-mailu ustav@znalecky.cz. Nabízíme také komplexní služby a poradenství v našem oboru.

Pokud zatím váháte, můžete si prohlédnout naše reference a profily našich odborníků.

Služby

Často kladené otázky