Znalecký ústav —
specialista při znalectví, expertízách a poradenství

Zajišťuje zpracování znaleckých posudků, tržní ocenění i ostatní analýzy a poradenskou činnost.

Pomáháme

Úspěch firmy nespočívá pouze v kvalitně odvedené práce a v zodpovědném vztahu k životnímu prostředí. Její úspěch vidíme také v tom, nakolik byla schopna přispět k dobrému životu ve svém sociálním okolí. Právě proto se snažíme pomáhat.

Sportovní klub neslyšících – Skivelo Olomouc

Partička borců, které překážky neodradí a nepřízeň nezlomí. Vždy podají výkon, kterému v duchu neustále tleskáme. Jsme hrdí, že můžeme podporovat právě tento klub!

Fotbalová přípravka FK Slušovice

Rádi vidíme, když se nejmladší zapojují do sportovních aktivit. Získají tak nejen užitečnou náplň svého života, ale také koníček a hodnoty, které se jim budou v dalším životě ještě mockrát hodit. Určitě se přijďte podívat, jak jim to v Slušovicím čutá!

Mládí vpřed!

Sportovní a turistický klub Valašského království

Spolek přátel a kamarádů toulajících se po valašských horách na kole, na lyžích nebo po vlastních. Obzvlášť se vždy těšíme na Znalecký výstup na Hostýn koncem května každého roku. Rádi Vás uvítáme v našich řadách.

Pokud potřebujete využít znalecké nebo oceňovací služby či jen poradit, domluvte si s námi osobní schůzku na tel. 582 334 882 nebo prostřednictvím e-mailu ustav@znalecky.cz. Nabízíme také komplexní služby a poradenství v našem oboru.

Pokud zatím váháte, můžete si prohlédnout naše reference a profily našich odborníků.

Znalecký.cz

Často kladené otázky